Kurumsal SEO, firmanızın internet sitesini sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde arama motorlarına optimize edilme işlemidir. Kısacası; SEO'nun kurumsal firmalara uyarlanmış halidir.

Kurumsal SEO Nedir

  • Kurumsal SEO, arama motoru optimize işlemidir.
  • Kurumsal SEO, yükselmektir.
  • Kurumsal SEO, markalaşmadır.
  • Kurumsal SEO, yatırımdır.
  • Kurumsal SEO, daha çok müşteri demektir.
  • Kurumsal SEO, büyümektir.
  • Kurumsal SEO, internette bulunur olmaktır.
  • Kurumsal SEO, internette var olmaktır.

Kurumsal SEO ile rakiplerinizi geride bırakın!

Kurumsal SEO konusunda uzman ve profesyonel bir firma arıyorsanız Pandora Yazılım sizin aradığınız firma. İster dijital pazarlama ile ilgileniyor olun, ister firma yöneticisi; firmanız için kurumsal SEO çalışmaları ile rakiplerinizi geride bırakarak marka değerinizi ve firma kazancınızı arttırın. Pandora Yazılım olarak internet sitenizi yapacağımız çalışma ile belirlediğiniz kelimelerde yukarılara taşıyoruz.

Kurumsal SEO Firması

Kurumsal SEO Firması, firma imajınızı teslim edeceğiniz, kurumsal SEO çalışmalarınızı yöneten ekiptir. Kurumsal SEO yaptıracağınız firmaya karar vermeden önce detaylı araştırma yapılmalı, firma referansları istenmelidir. Profesyonel olmayan bir kurumsal SEO firmasının size faydadan çok zarar ettireceğini unutmayınız. Kurumsal SEO firması Pandora Yazılım olarak firmanızın websitesi için sizi lider konuma taşıyacak kurumsal SEO hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal SEO'nun Kapsamı

Site içi SEO optimizasyonu

Seoda ilk kriter internet sitenizdir. Güncel teknolojilere uygun, modern, google seo uyumlu bir internet siteye sahip değilseniz yapılacak SEO çalışması yalnızca size maddi kayıp olarak dönecektir. Kurumsal SEO kapsamında yapacağımız ilk çalışma internet sitenizi google politikalarına uygun hale getirmek olacaktır.SEOya uyumlu bir internet sitesine yapılacak çalışmalar ile istenen sonuca ulaşmak daha kolay olacaktır.

Site dışı SEO optimizasyonu (Yüksek kaliteli backlink alımları)

SEOya uyumlu bir internet sitesinin ikincil ihtiyacı DIŞ SEO'dur. İnternet sitenizi üst sıralara taşımak için kaliteli sitelerden kalıcı backlikler alarak Kurumsal SEO çalışmalarımızı yürütüyoruz. "100 siteden forum tanıtımı,1000 sosyal medya paylaşımı,25 paravan blog" gibi etkisini yitirmiş bir takım hazır çalışmalar yerine tamamen sitenizin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli backlinler alıyor, spam çalışmalar yapmıyoruz.

Özgün İçerik

Seo'da en önemli kriterlerden biridir özgün içerik. Kopya içerikli bir internet sitesi ile yükselemez, ancak içerik sağladığınız siteye değer kazandırırsınız. Pandora Yazılım sektörünüzü ve hizmetlerinizi iyi analiz eder, öğrenir, ve sitenize özgün içerik sağlar. Böylelikle taklit etmeyen, taklit edilen, özgün bir site sahibi olursunuz.

Sosyal Medya Yönetimi

Marka değerinin oluşmasının en kolay yöntemi Sosyal Medyada var olmaktır. Sosyal medyada var olan milyonlarca potansiyel müşteri markanızı tanırsa, zamanla gerçek müşteriye dönecek kullanıcılar kazanmış olursunuz.

Backlink kontrolü ve yönetimi

Spam ve tehlikeli backlinkler almış olabilirsiniz. Aldığınız backlinklerin analizi yapılarak spam backlinklerden kurtulmanızı sağlıyoruz. Bu şekilde başarıya giden yolda olumsuzluklardan kurtuluyorsunuz.

Rakiplerin Analizi

Kurumsal SEO ve SEOda en önemli kriterlerden biridir Rakipler. SEO'da yapılacak çalışma rakiplerinizin ne kadar çalıştığı ile doğru orantılıdır. Rakipleriniz çalışmıyor ise çok kısa bir sürede 1.sıraya geleceğiniz gibi, sizden daha çok çalışan rakipleriniz varsa bu süre daha uzayacak ve zor bir hal alacaktır. Endişe etmeyin, Pandora Yazılım rakiplerinizin analizini yaparak ihtiyacınız olan çalışmayı sizin için belirleyecektir.

Raporlama

Müşteri için en önemli nokta raporlama olmalıdır. Düzenli olarak yapılan çalışmadan haberdar olmak hakkınız. Kurumsal SEO'da yaptığımız haftalık raporlamalarla yaptığımız çalışmalardan sizleri haberdar ediyor, sıralamanız hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Pandora Yazılım olarak, seo hizmeti sunduğumuz firmalara Kurumsal SEO Danışmanlığı yapmaktayız.

Sektörel SEO

Çalıştığımız birbirinden farklı sektörlerde elde ettiğimiz başarıyla sizlerle çalışmak istiyoruz.

İnternet Reklamları

Adwords ve sosyal medya reklamlarıyla SEO'da sitenizi destekliyoruz.

Kurumsal SEO

Firmanıza değer katacak Profesyonel ve Kurumsal SEO çözümleri Pandora Yazılım'da.

Sosyal Medya

Sosyal Medya'da var olun. İnternet siteniz asosyal kalmasın, marka bilinirliğiniz artsın.