E-ticaretin Avantajları

  • Yılın 365 günü, günün 24 saati sipariş alabilme olanağı.
  • Aracı olmadan, doğrudan müşteriye ulaşabilme olanağı
  • Web sitenizdeki geri bildirim sistemiyle müşteri istek ve taleplerini yakından izleyebilme şansı
  • Kendi yerel pazarınızla yetinmeyip, başka kentlerdeki ve yurtdışındaki pazarlara da açılabilme, rekabet gücü elde edebilme şansı. Büyük firmaların sahip olduğu ihracat olanaklarından küçük firmalarında yararlanabilme şansı.
  • Pazarlama faaliyetleri için gereken personel, zaman ve araç maliyetlerini minimuma indirebilme ve böylece etkin tasarruf ve verimlilik avantajı sağlayabilme olanağı. Müşteri yönünden alışverişte zaman, mekan gibi zorunlulukların ortadan kalkması. Ayrıca alışveriş sürecinin uzamadan kolayca tamamlanması.

E-ticaret sitesi kurmak

E-ticaret sitesi kurmak için öncelikle bir firma açılışınızın olması gerektiğini belirtmek isteriz. Firma açılışınız varsa ve zaten ticaret faaliyetlerinizi fiziksel yolla sürdürüyorsanız, işinizi e-ticarete taşımak çok kolay olacaktır. E-ticaret sitesi kurmak için bir özel web yazılım firması ile iletişime geçmeniz ve taleplerinizi bildirmeniz gerekmektedir. E-ticaret web yazılım firması sizi hem fiyatlar hem de prosedürler hakkında bilgilendirecektir.

Özel E-ticaret Sitesi

Pandora Yazılım olarak bizler e-ticaret sitelerinin yazılımı için e-ticaret paketleri kavramı ile çalışmıyoruz. E-ticaret paketleri satan firmalarda yıllık hizmet bedeli, yıllık e-ticaret fiyatları olduğundan sürekli olarak masraf oluşturmaktadır. Özel e-ticaret sitesi yazılımı ile tamamen sizin taleplerinize göre çözümler sunuyoruz. Böylelikle her proje için özel fiyatlar ortaya çıkıyor ve ödenecek tutar yalnızca tek seferlik geçerlidir. Hosting-domain ve SSL sertifikası gibi prosedürleri her yıl için cüzi ücretlerle yenileyerek sitenizi ömür boyu kullanabilirsiniz.